Архіви

Скільки коштують китайські кросовери в Україні? – актуальні ціни

Опираючись на дані офіційних сайтів імпортерів, «Автомобільні новини» визначили актуальні ціни на китайські кросовери, які сьогодні пропонуються в Україні. Це лише декілька моделей.

Доля автокомпаній з КНР на сучасному українському авторинку доволі незначна. Фактично у нас сьогодні представлені лише п’ять марок – це Geely, Chery, Great Wall, JAC та Zotye. Найуспішніша з них – Great Wall – єдина, яка працює зі зростанням продажів. У листопаді обсяг реалізації автівок марки становив 65 одиниць – це 25-та сходинка у зведеному рейтингу авторинка України.

Утім, китайські кросовери, тим не менш, залишаються досить привабливою пропозицією, принаймні у бюджетному сегменті. Ми пропонуємо увазі читача невелике дослідження цієї «когорти».

Відразу вихреслюємо Geely – вона не продає кросовери в Україні.

Chery Tiggo 3

Chery. Компанія Chery пропонує дві моделі – Tiggo 3 та Tiggo 5.

Перший з них пропонується по ціні від 338 800 гривень, другий – від 394 460 гривень. Обидва кросовера можуть мати як механічну КПП, так і варіатор.

Chery Tiggo 5

На Chery Tiggo 3 встановлений 1,6-літровий двигун потужністю 126 к.с., на Chery Tiggo 5 – 2,0-літровий у 139 к.с.

Great Wall. В українській лінійці цієї марки також два кросовера – Great Wall M4 та Great Wall H3.

Модель M4 – це невеликий передньопривідний паркетник з 94-сильним двигуном та механічною або автоматичною трансмісією. Вартість – від 305 тисяч гривень.

Great Wall H3 – великий, повноцінний, так би мовити, «брутальний» позашляховик з повним приводом та потужним турбованим двигуном Mitsubishi 4G63 у 177 к.с. Трансмісія – 6-швидкісна «механіка». Коштує GW H3 від 535 500 гривень.

JAC в Україні представляє кросовери S3 та S5. Початкова ціна JAC S3 – 359 900 гривень. На машині стоїть 1,5-літровий двигун у 113 к.с., трансмісія – 6MT або варіатор.

Більш крупний JAC S5 обійдеться у 392 900 гривень мінімум. Для нього передбачений один 2,0-літровий двигун. Його потужність становить 136 к.с. без турбокомпресора і 176 к.с. – з турбонаддувом. Перша версія має 5-швидкісну МКПП, друга – 6-швидкісну.

Zotye T600

І нарешті, марка Zotye, яка працює в Україні біля року. Компанія пропонує лише кросовер Zotye T600. Вказана на сайті вартість – 475 900 гривень. Потужність двигуна – 162 к.с., КПП – 5МТ. На ресурсі також розміщені дані про версію з роботизованою трансмісією, але цина не позначена, та й автівки з “механікою” – лише виробництва 2015 року.

Ми напевно знаємо, що у деяких дилерів цей кросовер є у наявності, однак внутрішній голос підказує, що переспективи у нього на вітчизняному ринку не дуже оптимістичні.

Нагадаємо, що компанії Zotye – це майстер “реінкарнації” моделей відомих брендів.

До речі, Zotye T600 вам нікого не нагадує?

Напишіть відгук

Scroll to top