Архіви

Сімейство А-класу поповнить “підігрітий” Mercedes-AMG A40

У 2018 році компанія Mercedes представить четверте покоління хетчбека А-класу. У новому сімействі з’явиться модифікація Mercedes-AMG A40 – якийсь проміжний варіант між звичайним A-Class і “зарядженим” AMG A45. Правда, офіційно індекс “A40” ще не підтверджений.

Шпигунські фотознімки предсерийного прототипу нового представника найкомпактнішою лінійки Mercedes потрапили в Інтернет. Машина, зашита в камуфляж, проходить дорожні випробування в одній з країн південної Європи.

2016 Mercedes-AMG A45 4Matic - текущая версия

2016 Mercedes-AMG A45 4Matic – поточна версія

Головною відмінністю “підігрітого” Mercedes-AMG A40 від “гарячого” Mercedes-AMG A45 стане менша потужність двигуна. Очікується, що віддача мотора буде лежати в межах 340 к.с. Навіщо німцям розробляти light-версію AMG A45?

Справа в тому, що сьогодні існує певний вакуум між топовою версією стандартного хетчбека A250 Sport 4Matic з двигуном в 218 к.с. та згаданим вище A45, мотор якого видає до 381 к.с. Більш того, після зміни поколінь його потужність піднімуть до 400 к.с.

Цю порожню нішу і повинен заповнити “спокійніший” Mercedes-AMG A40. При цьому він отримає спортивні налаштувавння підвіски, рульового управління і трансмісії, спортивні елементи екстер’єру та інтер’єру, але, як очікується, вони будуть дещо іншими, ніж у топового A45.

Існує ще одна причина розроблятиі AMG A40. Він буде дешевшим за AMG A45. Таким чином, Mercedes зможе залучити додатковий сегмент покупців.

Фото – CarPix, Mercedes

Напишіть відгук

Scroll to top