Архіви

Сім кросоверів-новинок Європи прекрасно пройшли краш-тести

У 2017 році на автомобільний ринок Європи потрапив цілий розсип нових кросоверів. Причому більшість з них – це абсолютно нові моделі. Незалежна організація Euro NCAP у серії своїх останніх краш-тестів визначила ступінь їх безпеки.

Забігаючи наперед, відзначимо, що всі сім кросоверів, а це Volvo XC60 другого покоління, Volkswagen T-Roc, Skoda Karoq, Mitsubishi Eclipse Cross, Citroën C3 Aircross, Opel Crossland X і SEAT Arona, не просто впевнено, а відмінно пройшли випробування. У всіх новинок – максимальні 5 зірок. Volvo XC60 і зовсім отримав 98% в категорії захисту дорослих пасажирів.

2018 Volvo XC60

Варто відзначити, що останні краш-тести кросоверів, які вже надійшли у продаж в Європі або почнуть надходити до дилерів в найближчому майбутньому, в черговий раз продемонстрували неухильне прагнення автовиробників до підвищення рівня безпеки своїх моделей.

Наприклад, на всіх тестованих кросоверах, крім соплатформенних Opel Crossland X і Citroën C3 Aircross, вже в стандартній комплектації передбачена система автоматичного гальмування. Втім, на Crossland X і C3 Aircross її відсутність компенсують інші електронні помічники.

Зауважимо, що мова йде вже не про преміальні автомобільні бренди, а про масовий сегмент.

Вражає п’ятизірковий рейтинг невеликих SEAT Arona, Opel Crossland X і Citroën C3 Aircross. Не так давно для автомобілів цього класу навіть 4 зірки вважалися великим досягненням.

2018 Citroen C3 Aircross


2018 Opel Crossland X


2018 SEAT Arona


Як завжди, результати останніх краш-тестів прокоментував Міхель ван Ретинген (Michiel van Ratingen), генеральний секретар Euro NCAP. Він, зокрема, сказав:

Звичайно, здорово бачити, як Volvo виробляє автомобілі, які отримують майже максимальні оцінки в деяких категоріях наших тестів. Саме тому Euro NCAP повинна продовжувати адаптуватися до сучасних вимог. У наступному році з’являться нові тести і навіть більш жорсткі вимоги до оцінки “5 зірок”.

І, мабуть, три найбільш інтригуючі і перспективні новинки поточного автомобільного сезону – Volkswagen T-Roc, Mitsubishi Eclipse Cross і Skoda Karoq.

2018 Volkswagen T-Roc


2018 Mitsubishi Eclipse Cross


2018 Skoda Karoq

Відео – euroncapcom

Фото від автовиробників

Залишити коментар

Scroll to top