Шпигуни вперше сфотографували прототип 2024 Ford Mustang


Шпигуни вперше сфотографували прототип 2024 Ford Mustang

Хоча новий 2024 Ford Mustang вже давно на слуху, інформації про нього дуже мало. Трохи світла додали перші фото його прототипу.

Ближче до кінця виробничого циклу поточного Ford Mustang цілком природними є питання про те, яким буде масл-кар наступного покоління. Шпигунські фото Ford Authority дещо заповнили інформаційний вакуум фактами, хоча захисний камуфляж тестового зразка дуже щільний.

Видання пише, що на знімках прототипу 2024 року Ford Mustang «важко розрізнити багато деталей». Нам здається, що на цьому етапі їх взагалі не можна розрізнити. Стилістика та пропорції нового Мустанга збережені, з цим важко не погодитись, але революцію у зовнішності культової моделі не варто очікувати? Звичайно, Ford Mustang сьомого покоління збереже автентичність.

Більше того, жодних серйозних змін у трансмісії також не очікується. У керівництві компанії, нагадує Ford Authority, ще у травні минулого року пообіцяли залишити у лінійці 5,0-літровий двигун V8. До речі, минулої осень автовиробник був змушений зменшити потужність цього мотора на вимогу екологів. Щоправда, “Койот” втратив лише 10 к.с.

У Mustang сьомої генерації не можна виключати деяку електрифікацію. Вона може стати козирем для авторинку Європи, але на появу повністю електричного Mustang найближчим часом очікувати не варто. Можливо, така версія з’явиться вже у восьмому поколінні.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.