Lexus Архіви

Що вже відомо про новий Lexus ES?

Седан Lexus ES нового покоління, який буде офіційно представлений на автосалоні в Пекіні, буде відрізнятися більш стилізованим корпусом з видатнішою фірмовою поляризаційною решіткою.

Гладкі боки автомобіля нинішнього покоління замінюються більш контурними формами. Це прекрасно видно на першому офіційному фото нового седана, опублікованому днями.

Наступний ES розділить платформу з Toyota Avalon нового покоління, яка надійде у продаж у травні.

У випадку з Avalon розробники кажуть, що платформа Toyota New Global Architecture дозволила інженерам придавити компоненти підвіски. Це, в свою чергу, дало можливість створити низькіший центр ваги з усіма наслідками і перевагами, що випливають з цього. Це ж можна сказати і про новий Lexus ES.

Новий Lexus ES

Передньопривідна Toyota Avalon оснащена новим шестициліндровим двигуном і новою автоматичною коробкою передач з вісьмома швидкостями. Така ж трансмісія встановлена ​​на Toyota Camry восьмого покоління.

На Lexus ES очікується гібридна силова установка, але про її склад поки інформації немає.

Avalon і ES вироблятимуть на різних складальних лініях – на заводі Toyota в Джорджтауні, штат Кентуккі.

У автовиробника заявляють, що новий ES був «перетворений для світу» з «привабливим дизайном» і «атлетичним виконанням». Тобто поки це загальні фрази, характерні для передодня дебюту.

ES нової генерації буде представлений 25 квітня.

Залишити коментар

Scroll to top