Що таке алькантара?


Що таке алькантара?

Багато автомобілістів чули, бачили або мацали тканину під назвою «Алькантара». Цей м’який, подібний замші матеріал проявляється сьогодні на рульових колесах, дверних панелях і обшивці сидінь. Що таке алькантара?

Хоча він виглядає як спеціальна екзотична замша, Alcantara фактично являє собою синтетичну тканину з мікрофібри. Вона розроблена в 1970-х роках в Японії компанією Toray Industries.

Сучасна назва матеріалу з’явилася після того, як Toray об’єднав зусилля з італійською нафтогазовою компанією ENI S.p.A. для виробництва і розповсюдження нового матеріалу. Нова компанія отримала назву Alcantara S.p.A. – Звучить набагато краще, ніж штучна замша, тканина з мікрофібри або щось в цьому роді.

Алькантара виходить з запатентованою суміші поліуретану і поліефіру до готової тканини після того, як вона піддається різним методам перфорації, полірування, просочення, вилучення і забарвлення.

Звичайно, є й інші етапи виробництва, але вони ретельно охороняються компанією. Справжня алькантара виготовляється тільки в Італії.

Алькантара легше і більш довговічна, ніж натуральна замша. Це одна з найбільш тонких тканин, яка використовується в оздобленні салону автомобіля. Догляд за нею вимагає особливої обережності.

Джерело: AutoweekОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.