Що кажуть експерти про ринок електромобілів в США?

Згідно з останнім дослідженням Aмеріканскої Автомобільної Асоціації (ААА) близько 20% американців мають намір купувати електромобіль в майбутньому. У минулому році таких бажаючих було 15%.

В ААА пов’язують збільшення числа потенційних покупців в сегменті EV з тим, що на ринку стало більше пропозицій електрокарів. Практично всі автовиробники пропонують сьогодні електрифіковані версії своїх моделей.

Незважаючи на це, фактичні продажі електромобілів в США залишаються відносно низькими. Хоча продажі збільшилися майже на чверть з 2016 по 2017, частка повністю електричних автівок залишається мізерно малою – 0,05% від всіх продажів нових авто.

Серед тих опитаних, хто сказав, що планує купити електрокар, 80% вказали на екологічні переваги як основний мотиватор. Дві третини потенційних покупців EV заявили, що довгострокова економія коштів вплине на їх рішення про придбання. Вони назвали економію палива і високу прогнозовану надійність електромобілів основними факторами покупки.

І дійсно, електричні автомобілі надійніше машин з двигунами внутрішнього згоряння, через те, що менш складні, і у них менше рухомих частин, що ламаються.

Деякі проблеми з надійністю автівки, з якими доводиться стикатися автомобілістам, пов’язані з новими багатошвидкісними передачами. Будь-яку з цих проблем знімає наявність одношвидкісного прямого приводу.

Більшість нових електрокарів мають високі реальні показники в рейтингах надійності від авторитетного рейтингового агентства Consumer Reports. Високий бал від CR отримав новий електричний Chevrolet Bolt і був названий “найнадійнішим автомобілем General Motors, що вражаюче для абсолютно нової моделі”.

Джерело: Consumer Reports

На фото: 2017 Chevrolet Bolt EV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *