Архіви

Шеф-дизайнер Renault розповів про амбітні плани компанії

Шеф-дизайнер Renault Лоренс ван ден Аккер (Laurens van den Acker) поділився з британським виданням Autocar планами французького автовиробника на майбутнє. Він вважає, що діяльність компанії треба диверсифікувати і «тримати руку на пульсі» в різних сферах, щоб досягти успіху.

Renault, як і інші, намагається знайти своє місце в мінливому автомобільному світі і буде розвивати одночасно два напрямки – випуск легкових автомобілів для приватного користування та безпілотних роботаксі.

Концепт автономного автомобіля Symbioz продемонстрував, як транспортний засіб без водія може існувати в майбутньому модельному ряду бренду. При цьому Renault не збирається відмовлятися від автівок з людиною за кермом.

Для розвитку нових технологій компанія має намір співпрацювати з більшою кількістю сторонніх підприємств. Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi планує до 2022 року запустити 15 автономних моделей.

Щоб досягти успіху в гонці проти суперників, потрібні партнери, і ван ден Аккер обіцяє назвати їх найближчим часом. Поточна бізнес-модель Renault вже охоплює широку область ринку.

Якщо нещодавно перезапущений бренд Alpine орієнтований на водія, то новий концепт EZ-GO демонструє футуристичне рішення для мобільності.

На фото: Концепт 2018 Renault-EZ-GO

Leave a Reply

Scroll to top