Архіви

Що вже відомо про нову BMW 1 серії? – 5 фактів

Абсолютно нова BMW 1 серії надійде в продаж вже в 2019 році. Інформації про новинку наразі небагато, утім, ми все ж змогли зібрати деякі факти.

Баварці повним ходом готують 1 серію до виробництва. В Інтернет навіть потрапили фотографії, які можна назвати першими офіційно-шпигунськими знімками.

1. Платформа

Головний конкурент Audi A3 і Mercedes A-class вперше в своїй історії BMW 1-Series базується на платформі з переднім приводом. Новий автомобіль легше за попередника приблизно на 20 кг, отримав більш просторий салон і більш об’ємний багажник на 380 літрів.

2. Двигуни

Базовим бензиновим стане вдосконалений 3-циліндровий турбоагрегат об’ємом 1,5 літра. Дизельні варіанти поки не названі, але 190-сильний мотор буде доступний обов’язково.

Нова 2020 BMW 1-Series

Очікуються восьмиступінчаста коробка передач з подвійним зчепленням і на окремих версіях – повний привід xDrive.

3. Гарячі версії

Нова 1 серія буде оснащуватися виключно чотирициліндровими двигунами. Шестицилиндрового агрегату більше не буде.

Замість цього нова M135i буде оснащуватися 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном з турбонаддувом потужністю понад 300 к.с.

4. Електрифікація

Очікується, що більш пізні моделі 1 серії будуть оснащені електричними силовими агрегатами. Найбільш вірогідним варіантом є модифікована версія гібридної силової установки з 1,5-літровим бензиновим двигуном і електромотором. Сьогодні така система встановлена ​​на MINI Countryman SE ALL4 Hybrid.

5. Ціна

Офіційно ціни ще не оголошувалися. Очікується приблизно 28-30 тисяч євро за базову версію 2020 BMW 1-Series.

Напишіть відгук

Scroll to top