Нові авто

Що приготувала Honda для автосалона в Лос-Анджелесі?

На автосалоні в Лос-Анджелесі, який відбудеться з 22 листопада по 1 грудня 2019 року, Honda представить нову гібридну версію CR-V, презентацію в рамках кампанії «Безпека для всіх», вінтажний автомобіль та інші.

2020 Honda CR-V Hybrid з інноваційною двомоторною гибридно-електричною силовою установкою – це останній автомобіль в електрифікованій лінійці Honda і перший гібридний кросовер марки в Сполучених Штатах. Він надійде у продаж навесні 2020 року.

У Зоні безпеки Honda в конференц-центрі Лос-Анджелеса буде продемонстрований краш-тест Civic Coupe 10-го покоління.

Крім того, 20 листопада Кайл Шаулес, клієнт Honda, який бере участь у соціальній кампанії «Безпека для всіх», поділиться своїм реальним досвідом водіння в складних умовах на 2016 Honda Civic LX.

Honda почала кампанію у вересні 2019 року, сфокусувавши увагу на тому, як одне зіткнення може вплинути на багатьох. «Безпека для всіх» – реальні історії клієнтів бренду.

Отже, в павільйонах Honda на автосалоні відвідувачі побачать гібрид CR-V на стенді доповненої реальності, краш-тест Honda Civic Coupe 2019 модельного року (на фото) на стенді безпеки, а також послухають реальні історії клієнтів.

В ігровій зоні Honda виступлять представники мультігеймінгової киберспортивної організації Team Liquid, та буде представлена ​​інтерактивна гоночна гра Honda Circuit в стилі ретро.

В рамках святкування 60-річчя бренду буде також показаний вінтажний автомобіль Honda і точна копія оригінального пікапа, який колись використовувався торговими представниками для доставки мотоциклів Honda першим дилерам марки в Каліфорнії.

Напишіть відгук

Scroll to top