Що нового очікується в Audi Q7 після рестайлінгу?

Що нового очікується в Audi Q7 після рестайлінгу?

Друге покоління Audi Q7 було представлено у 2015 році. В середині життєвого циклу поточної версії флагманського кросовера автовиробник проводить планове оновлення. Що чекаємо в оновленій Q7?

Інформації наразі небагато. Досерійні прототипи засвітилися під час зимових тестів на засніжених дорогах. Крім базової Q7, компанія Audi також обкатує оновлену версію «зарядженої» модифікації SQ7.

На шпигунських фотографіях помітна нова радіаторна решітка, виконана у стилістиці, як у більш пізнього купеобразного кросовера Q8. Камуфляж на передній частині, кормі і знизу боків говорить про те, що саме тут відбудуться косметичні зміни в зовнішності.

У салоні також очікується вплив все того ж Audi Q8, принаймні, якісь елементи інтер’єру.

Audi Q8
Салон оновленої Audi Q7 запозичіть деякі елементи у крос-купе Audi Q8 (на фото)

У технічній частині, з великою часткою ймовірності, з’явиться м’яко-гібридна установка – доволі популярна сьогодні екологічна добавка. Нагадаємо, що мова йде про потужний стартер-генератор, який дозволяє економити пальне і додає обертового моменту при розгоні.

Вся система живиться від напруги не 12 вольт, як зазвичай, а від 48 вольт. На нашу думку, гібридна система стане головною зміною у оновленому кросовері.

Про дату прем’єри 2020 Audi Q7 поки не повідомляється, але вона точно відбудеться вже у наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *