Що чекаємо в оновленому 2022 Lincoln Navigator? фото

Що чекаємо в оновленому 2022 Lincoln Navigator?

Шпигунські знімки тестування оновленого флагмана Lincoln Navigator вже неодноразово публікувалися в інтернеті. Нещодавно в Дірборні, штат Мічиган була помічена практично товарна версія. Однак до сьогодні незрозуміло, що несе собою рестайлінг 2022 Navigator.

Нагадаємо, що позашляховик оновлюють у середині виробничого циклу четвертого покоління.

Тестовий 2022 Lincoln Navigator завжди приховував щільний камуфляж зовні і всередині. Тому вже зараз можна припустити, що позашляховику оновлять і зовнішність, і салон. Про сучасні тенденції в дизайн-коді Lincoln може в деталях розповісти останній Nautilus, представлений в минулому році.

2021 Lincoln Nautilus фото
2021 Lincoln Nautilus

Не виключені запозичення деяких елементів у концепта Lincoln Zephyr Reflection.

2021 Lincoln Zephyr Reflection Concept фото
2021 Lincoln Zephyr Reflection Concept

Що стосується інтер’єру, то тут головним нововведенням має стати збільшення розмірів центрального сенсорного екрану і розширення функціоналу інформаційно-розважальної систем. Для сучасного позашляховика преміум-класу діагональ монітора мультимедіа повинна бути не менше 12,5 дюйма, в той час як у поточного Navigator вона всього 10 дюймів.

Найбільші очікування стосуються двигуна. Звичайно, існуючий 3,5-літровий EcoBoost залишиться. Можливо, бітурботурбо-V6 трохи «підгодують». Але що більш цікаво, це гібридна силова установка Ford 3.5L PowerBoost.

Нагадаємо, що ця система представлена наприкінці 2020 року і в даний час використовується в повнорозмірних пікапах Ford F-150. До складу трансмісії входить згаданий вище 3,5-літровий EcoBoost V6, електродвигун потужністю 41 к.с. та 10-швидкісна коробка-автомат. Сумарна потужність 3.5L PowerBoost для F-150 становить 420 к.с. Яка буде віддача у гібридного Navigator поки невідомо.

Комбінована паливна витрата у повнопривідного пікапа з EcoBoost становить 11,7 літра на 100 кілометрів, з PowerBoost – 9,8 літра.

Дебют 2022 Lincoln Navigator очікується ще цього літа. У продаж оновлений позашляховик повинен надійти у другій половині 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *