Нагороди та рейтинги

Ще десять нових автомобілів пройшли краш-тести Euro NCAP

Комітет Європейської програми з оцінки нових автомобілів Euro NCAP опублікував останні рейтинги. На завершення року, було протестовано десять новинок.  

 6 з 10 отримали найвищий бал – п’ять зірок: Ford Puma, Volkswagen Golf, MG ZS EV, MG HS, Nissan Juke та Audi Q8. 4 з 10 отримали лише три зірки: субкомпактні Skoda Citigo, SEAT Mii, Volkswagen up ! та китайський електричний кросовер Airways U5.

Новий Golf – друга після Sharan модель Volkswagеn з протестованих Euro NCAP, якa зазнала рідкісне на сьогодні відкриття дверей під час випробування на протидію бічному удару.

Автовиробник вважає, що стандартна функція автоматичного замикання дверей на Golf повинна запобігати такому відчиненню дверей у реальних умовах.

“Родичі” – Skoda Citigo, SEAT Mii, Volkswagen Up! – втратили дві зірки порівняно з попереднім рейтингом у 2011 році, оскільки систему автоматичного екстренного гальмування AEB виключили зі стандартного обладнання, і, як ми бачимо з результатів, марно.

Новий Ford Puma показав себе чудово, отримавши високі оцінки у всіх категоріях. Отже, він виходить на ринок як один із найбезпечніших варіантів у своєму сегменті.

Отримувачи 5 зірок, MG ZS EV та MG HS від SAIC Motor, вразили хорошим переліком систем безпеки та експлуатаційними характеристиками та довели, що вони можуть бути альтернативою європейським, японським та корейським моделям.

Це перший рік, коли Euro NCAP тестував одразу три китайські моделі. Електрокару Aiways U5  не пощастило, на відміну від MG ZS EV та MG HS він заробив лише три зірки.

Кросовер провалив випробування на бічний удар та отримав замало балів за безпеку пішоходів і велосипедистів.

Aiways сподівається на повторне оцінювання, та наступного року намагатиметься зробити автомобіль найбезпечнішим у середньрозмірному класі.

Новий Nissan Juke не здивував, отримавши найвищий бал.

Великий кросовер Audi Q8 заробив 5 зірок, як і його “брат” Q7, протестований на два тижні раніше.  

Тут можна подивитися подробніше: https://www.euroncap.com/ru

Залишити коментар

Scroll to top