Навколо світу

Sentry Mode в Теслі викрив вандалів: випадок з Лас-Вегаса

Функція Sentry Mode, яка використовується в автомобілях Tesla, в черговий раз довіла свою ефективність, коли викрила вандалів, які намагалися пошкодити машину.

У 2019 році Tesla запровадила функції Sentry Mode та Dog Mode у своїх моделях. Остання, до речі, дозволяє тримати домашніх тварин у безпеці, коли вони залишаються в салоні одні, та ще й перехожих про це повідомляє.

Dog Mode

Sentry Mode – це відео реєстратор, який записує все, що навколо авто. Він призначений для захисту автівок Tesla він потенційних та реальних крадіїв.

На відео нижче два молодика намагалися потрапити в припарковану Tesla Model 3 в Лас-Вегасі, але хлопцям не пощастило, оскільки камери Sentry Mode їх зняли.

Таким чином, дурнувата поведінка зробила хуліганів зірками YouTube.

Один з них спочатку спробував відкрити двері автівки, але безрезультатно. Його супутник намагався витягнути кабель для зарядки, а потім штовхав зарядний порт.

Перед тим, як вони пішли, автомобіль зазнав ударів, і система безпеки спрацювала.

У режимі Sentry є стан тривоги (Alarm) та стан оповіщення (Alert). У режимі тривоги центральний дисплей яскравіє на 100%, і Tesla починає відтворювати музику на повну гучність.

За 10 хвилин до інциденту автомобіль Tesla розпочинає запис, тож його власник потім може поділитися відео з правоохоронцями. Транспортний засіб також попереджає власника через мобільний додаток.

Коли хтось чи щось ударяє автомобіль, або притуляється до нього, Sentry Mode переходить у стан сповіщення: починається запис відео, центральний дисплей про це попереджає.

Залишити коментар

Scroll to top