Архіви

Седан Kia Optima після рестайлінгу презентований у себе на батьківщині

Компанія Кіа Motors представила перші офіційні знімки оновленого седана Kia Optima. Автомобіль показали на батьківщині бренду – в Південній Кореї, де він відомий як Kia К5. З помітних змін – нова оптика (в тому числі LED в дорогих комплектаціях) і радіаторна решітка.

Задні ліхтарі і бампер помінялися. У дверях з’явилися лампи, які проектують на землю логотип К5. Колісні диски доступні в нових варіантах – від 16 до 18 дюймів.

Салон оброблений шкірою з діагональною прострочкою. Нове рульове колесо і сучаснішу систему мультимедіа можна відзначити серед новинок інтер’єру.

До списку оснащення увійшли потужна аудіосистема KRELL, система напівавтономного водіння, адаптивний круїз-контроль з функцією утримання в смузі.

Моторний ряд для домашнього ринку представлений бензиновими 1,6- і 2,0-літровими агрегатами потужністю 153, 163 і 180 к.с. і дизельним 141-сильним двигуном об’ємом 1,7 літра, які агрегатуються з 6МКПП або 6АКПП, а в топових комплектаціях – з 7-ступінчастим “роботом” з двома зчепленнями.

На інших ринках Оптіма буде пропонуватися з 2,0-літровим 245-сильним турбомотором і 2,4-літровим атмосферним V4 з віддачею в 188 л.с. Також буде доступна гібридна версія моделі.

Фото, джерело – KIA

Залишити коментар

Scroll to top