Архіви

Седан BMW M5 отримає спецверсію зі спорт-пакетом

Компанія BMW працює над спеціальною версією «зарядженого» седана M5 зі спортивним пакетом (Competition Package). Виробництво стартує в квітні 2018 року, а офіційна прем’єра, можливо, відбудеться в березні на Женевському автосалоні.

Сьогодні найшвидшим на ринку автомобілем ВMW є повністю новий M5 (F90). Під капотом у нього – новітня версія 4,4-літрового двигуна V8 з подвійним турбонаддувом потужністю 600 к.с. і 750 Нм крутного моменту, який агрегатується з переналаштованою 8-швидкісною автоматичною коробкою передач ZF.

Автівка розганяється до “сотні” за 3,4 секунди, набираючи максимальну швидкість 305 км/год.  Вона оснащена системою повного приводу з можливістю відключення передньої осі і активним заднім M-диференціалом з 100% блокуванням.

М-підрозділ BMW вирішив не зупинятися на досягнутому і запропонувати  “гарячішу” версію –  M5 F90 Competition Package. З таким спорт-пакетом потужність автомобіля збільшиться на 15-30 к.с., що означає розгін на одну десяту секунди швидше.

Крім того, версія отримає переналаштовану підвіску і коробку передач, карбон-керамічні гальма і алюмінієві колісні диски.

Джерело: BMWBLOG

На фото – BMW M5 (2018)

Напишіть відгук

Scroll to top