Архіви

SEAT знову подражнив тізером 7-місцевого кросовера Tarraco

На іспанському Twitter-сайті компанії SEAT з’явився короткий кліп з новим кросовером Tarraco. Автовиробник, таким чином, продовжує піддражнювати публіку своїм 7-місцевим SUV перед його офіційною прем’єрою.

У модельній лінійці SEAT кросовер Tarraco буде стояти вище моделі Ateca. Технічно і своїми разхмерамі новинка тісно пов’язана з Skoda Kodiaq.

Незважаючи на мінімум інформації, вже зараз можна констатувати, що зовні Tarraco значно відрізняється від сучасних Ateca і Arona.

Про розробку нового кросовера SEAT оголосив на щорічній прес-конференції ще в березні 2017 року. Глава компанії Лука де Мео тоді розповів про те, що ця модель почне «новий цикл проектування» для іспанського бренду. Він також підтвердив, що новий автомобіль буде «спроектований в Барселоні та зроблений в Німеччині».

Тізер SEAT Tarraco


Оскільки флагман побудований на платформі MQB, то очікуються знайомі “фольксвагеновські” двигуни – бензинові і дизельні “четвірки” з турбонаддувом. Привід – передній або повний, трансмісія – ручна або автоматична. Не виключається “заряджений” варіант Cupra.

7-місцевий кросовер SEAT буде повністю розсекречений в середині 2018 року. Незабаром після прем’єри очікується його європейський реліз. Ціни на Tarraco ще не оголошені, але очікується, що вони будуть порівнянні з прайсами на чеський Kodiaq, тобто від 25-26 тисяч євро.

Напишіть відгук

Scroll to top