Нові авто

SEAT почав тестувати «гарячий» Cupra Leon нового покоління

За два роки на ринок надійде хот-хетч Cupra Leon нового покоління. Інженери SEAT розпочали тестування на дорогах загального користування досерійних прототипів.

За два роки на ринок надійде хот-хетч Cupra Leon нового покоління. Інженери SEAT розпочали тестування на дорогах загального користування досерійних прототипів.

Справжньою родзинкою майбутнього Cupra Leon стане гібридна силова установка потужністю 245 к.с. У автовиробника обіцяють розгін до сотні за 6 секунд на фоні екологічності. Тобто викиди двоокису вуглецю становитиме біля 50 г/км.

Останній чинник дозволяє отримати відчутну економію на податках. Враховуючі той факт, що й поточний SEAT Leon Cupra вважають сімейним «зарядженим» хетчбеком за його практичність, неважко спрогнозувати, що автівка наступної генерації також зацікавить цю категорію споживачів.  Тут ще й можливість заощадити на пальному та податках.

Варто додати, що мова йде про плагін-гібридну установку. Тобто хот-хетч можна заряджати від зовнішньої електромережі, а запас автономності на одній електричній тязі становить 50 кілометрів.

До слова, SEAT готує до виробництва не тільки «гарячий» хетчбек, а й більш практичний спорт-універсал Cupra Leon ST.

Як і нинішня модель, Cupra Leon буде доступний лише з семишвидкісною автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням.

Cupra Leon ST Estate photo
Тестовий прототип спорт-універсала Cupra Leon ST

Нагадаємо, що компанія SEAT нещодавно відокремила бренд Cupra, під яким виробляються та продаються високопродуктивні моделі. Раніше Cupra була лише префіксом до назви звичайних моделей.

Новий Cupra Leon має надійти на ринок у 2021 році.

Напишіть відгук

Scroll to top