SEAT досяг найкращого результату продажів в своїй історії завдяки новій Arona

Seat Arona
Нинішній рік дуже успішно почався для SEAT. Січневий результат продажів став рекордним за всю історію бренду, і тенденція зростання зберігається, багато в чому завдяки надходженню нового маленького кросовера SEAT Arona в дилерські центри Європи.

38 900 автомобілів SEAT було продано в січні 2018 року (+20% до січня 2017-го), з них 4 600 одиниць Arona. За словами віце-президента SEAT з продажу та маркетингу Уейна Гриффитса, в минулому році солідне зростання продажів забезпечила модель Ateca, в цьому році високі результати дасть Arona. Разом з Ibiza і найбільш продаваною моделлю Leon, вони є “стовпами бренду”.

Крім зростання на ключових ринках, в січні компанія також досягла прогресу в стратегії інтернаціоналізації: стартував продаж нової Ibiza в Алжирі, був відкритий перший дилерський центр SEAT в Новій Зеландії.

Продажі іспанського бренду в Іспанії (8 тис.од. +20%), Німеччини (6,5 тис.од., +12%) і Великій Британії (4,2 тис. од., +10%) показали добрі результати в минулому місяці, за ними в Європі йдуть Франція (2 тис. од., +15%), Австрія (1,9 тис. од., +7%) і Швейцарія (1 тис. од., +14%).

Цікаво, що четвертим за величиною ринком компанії є Алжир, де, до речі, випускають п’яте покоління Ібіци. Тут в січні було реалізовано 2,2 тис. од.

SEAT почав продавати автомобілі в Новій Зеландії, таким чином, автівки це марки тепер доступні на п’яти континентах.

Джерело: Motor 1

На фото – SEAT Arona (2018)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *