Розкішний лімузин Toyota Century оновили через 21 рік

2018 Toyota Century
Седан вищого рівня Toyota Century випускається з 1967 року. При цьому зміна поколінь відбувалася лише двічі. Модель третьої генерації представлена ​​днями, через 21 рік після дебюту лімузина, що йде.

Японського конкурента Rolls-Royce виробляють дуже обмеженими партіями. У самій Японії Toyota планує продавати всього 50 автівок щомісяця.

Під капотом у Century знаходиться 5.0-літровий двигун V8 з додатковим електродвигуном. Сумарна потужність гібридної системи, яка замінила попередній мотор V12, становить 430 к.с.

З огляду на той факт, що лімузин збирається повністю вручну, очікується, що він буде оцінений в шестизначну суму, хоча конкретні цифри поки не називаються. До слова, на Century стоїть нефірмовий логотип Toyota, значок птиці-фенікс. Його гравірують півтора місяці.

Новий автомобіль оснащений сучаснішими технологіями безпеки, включаючи пакет безпеки Toyota, який складається з системи попередження зіткнення, адаптивного круїз-контролю, попередження про виїзд зі смуги руху, автоматичного освітлення і розпізнавання дорожніх знаків.

У лімузині нового покоління серйозно попрацювали над звукоізоляцією двигуна і зниженням рівня вібрації.

Перша Century була представлена ​​в 1967 році. Свою назву лімузин отримав на честь 100-річчя засновника компанії Toyota – Сакичи Тойоди. У 1997 році, через 20 років, відбувся дебют седана.

У порівнянні з моделлю, що йде, нова колісна база Century збільшується на 65 мм до 3090 мм. Довжина становить 5335 мм, тобто японський лімузин на 110 мм довший, ніж Mercedes-Benz S-Class. Ширина Century – 1930 мм, висота – 1505.

Джерело – Autocar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *