Роботизована 3D-лапа собаки тестує нові Land Rover Defender

Роботизована 3D-лапа собаки тестує нові Land Rover Defender

Відтепер у тестах на зносостійкість Jaguar Land Rover використовує лапу собаки, надруковану на 3D-принтері, що розроблена за власними алгоритмами компанії. Учасником проекту став 9-річний лабрадор Йогі, собака-поводир.

Тест «РобоЙогі» гарантує, що шар фарби на задньому бампері витримає шкоду від кігтів собаки. Defender довів, що є зносостійким.

Розробники спостерігали за Йогі, а потім завантажили реальні дані до лапи «РобоЙогі»: як собака середнього розміру вистрибує та застрибує в авто, який тиск на задній бампер чинять подушечки лап та кігті.

Лапа Йогі стала прототипом роботизованної 3D лапи з пружиною всередині, яка є економічно ефективним рішенням. Вона повторила контури справжньої звірячої лапи та здійснювала відповідний тиск вздовж всього бампера.

Компанія використовує роботизовану лапу для стандартних 5 тисяч тестів на зносостійкість. Під час тесту лапа випадково дряпає панель бамперу десять разів, а після затримки робить подряпину збоку. Надалі процес йде по колу аж до завершення тесту.

Британський бренд відрізняється особливою увагою до зручностей для домашніх тварин. Серед продуктів такої серії  є багажна перегородка, гумовий килимок для багажника, контейнер для перевезення.

Тепер Jaguar Land Rover зможе виконувати 3D-друк деталей для серійних автомобілів, починаючи з і Jaguar XE SV Project 8 , який став першим.

Джерело: Land Rover Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *