Архіви

Ринок вживаних авто в Україні в 2017 р.: найкращі марки і моделі

Ось вже більше року – з 1 серпня 2016-го діють пільгові ставки акцизного податку для іномарок з Європи. За даними Державної фіскальної служби з серпня минулого по серпень поточного року в Україну було завезено до півсотні тисяч легкових автомобілів з пробігом із застосуванням знижених акцизів.

Держбюджет країни поповнився в результаті більш ніж чотирма мільярдами гривень. Варто відзначити, що позитивна динаміка імпорту б/в авто спостерігається увесь час дії закону про пільгові митні тарифи. Тільки за останні 2 місяці в Україні було пригнано до 10 тис. іномарок з пробігом, що дає певні підстави вважати це наслідком безвізу, що вступив у силу.

2014 Opel Insignia

Найпопулярнішим брендом, як і у випадку з новими автомобілями, є Volkswagen: за 12 останніх місяців в Україні прибуло 10 тис. авто з пробігом цієї марки (21%). Друге місце за популярністю займає Renault (20%), а третє – Skoda (11%). Четверте і п’яте місця дісталися Opel і Mercedes-Benz. Дві третини «пільгових» іномарок – седани і універсали. 10% припадає на SUV, мінівени і каблуки-фургони.

До п’ятірки найбільш затребуваних моделей б/в автомобілів в Україні увійшли:

  1. Renault Megane (5,5 тис. од.),
  2. Volkswagen Passat (4,1 тис. од.),
  3. Skoda Octavia (2,9 тис. од.),
  4. Volkswagen Golf і Opel Astra (по 1,7 тис. од.),
  5. Opel Insignia (1,4 тис. од.)

2015 Volkswagen Passat

У сегменті мінівенів лідером залишається Renault Scenic (1,8 тис. од.). Також користуються попитом VW Touran (0,9 тис. од.) І Opel Zafira (0,5 тис. од.).

У сегменті SUV в трійку лідерів увійшли “німці”: Volkswagen Tiguan (538 од.), Audi Q5 (331 од.), BMW X3 (327 од.). За ними слідують моделі BMW X1 (279 од.) І Nissan Qashqai (276 од.).

Джерело: AUTO-Consulting

Фото – Renault, VW, Opel

На верхньому фото – Renault Megan

Напишіть відгук

Scroll to top