Архіви

Рідкісна Ferrari Sergio продається за шалені 5 млн доларів

У Нідерландах виставлений на продаж один з небагатьох родстерів Ferrari – рідкісна модель Sergio. Автомобілю два роки і просять за нього 4 300 000 євро або 5 060 000 доларів США (кому що ближче). Пробіг у цього Ferrari Sergio становить всього 73 миль (118 кілометрів). Автівка, скоріш за все, знаходиться в первозданному стані всередині і зовні, пише американський Motor1.

Sergio – це дійсно дуже рідкісна модель. Її концепт вперше представлений у березні 2013 року на Женевському автосалоні, де Ferrari і Pininfarina показали якийсь прототип (на фото вгорі) в якості подарунка Серхіо Пінінфаріна (Sergio Pininfarina) – звідси і назва родстера.

2015 Ferrari Sergio

Два роки по тому на цьому ж автосалоні в Швейцарії була продемонстрована товартная версія, причому вже зі статусом “Продано”. Виробництво обмежувалося лише шістьма автомобілями вартістю приблизно у 3 мільйони доларів кожна.

Ось вам і інвестиційна привабливість окремих авто: за неповні два роки запитувана початкова ціна підскочила на 2 мільйони доларів.

Ексклюзивний Sergio розроблений на базі Ferrari 458 Spider, але отримав абсолютно інший кузов. Власне, дизайн-ательє Pininfarina його і розробила, відсилаючи нас до творчості Ferrari 1960-70-х років.

З шести автомобілів один був доставлений у SBH Royal Auto Gallery в Об’єднаних Арабських Еміратах, три – відправлені до Сполучених Штатів, один куплений кимось із Японії, один придбаний багатою людиною в Швейцарії.

Судячи з усього, продається саме останній екземпляр. Цей жовто-сріблястий Sergio, як і всі інші п’ять, оснащений двигуном V8 об’ємом 4,5 літра. Цим “атмосферником” поділився 458 Speciale. Мотор розвиває 605 к.с. і 540 Нм. На розгін до сотні йде 3 секунди.

Фото – Ferrari

Напишіть відгук

Scroll to top