Архіви

Ресторатори та шеф-кухаря взяли участь в гастро-турі з новим BMW 5-Series

АВТ Баварія, офіційний імпортер BMW в Україні, взяла участь в гастрономічній подорожі, що включає серію з 7-ми преміальних вечерь з присутністю 25 VIP-гостей на кожній. Даний проект, CHEF`S WEEK VOYAGE – це прекрасний вояж по кухнях світу, з кращими шеф-кухарями на чолі, на абсолютно нових BMW 5-Series, повідомляє AUTO-Consulting.

Гості були вражені новітніми IT-технологіями елегантного шаттл-сервісу, який зробив вечерю атмосферною і преміальною. Відомі ресторатори і кулінари дадуть інтерв’ю за кермом бізнес-седана BMW 5 Series, поділяться рецептами свого успіху і розкажуть про автомобільні уподобання в ході Інтернет-спецпроекту, організованого спільно з Jetsetter.uа (світське ЗМІ).

2017 BMW 5-Series

2017 BMW 5-Series

Новий BMW 5-Series – стильний, прогресивний, динамічний і комфортний автомобіль, ідеально оснащений для зручності водія і 25-ти пасажирів. Простір салону збільшено над головою і в задній частині, сидіння мають масажну функцію і регулюються сенсорними датчиками. Чотирьох-зонний клімат-контроль іонізує і ароматизує повітря, а капсула мотора SYNTAK, акустичні стельова оббивка і лобове скло підвищують шумоізоляцію в салоні, створюючи можливості для відпочинку і неспішного спілкування.

В оснащенні варто також виділити асистент паркування, за допомогою якого авто паркується автоматично на вільне місце, і Remote Parking для паркування на вузьких місцях за допомогою автомобільного ключа.

Фото зверху: cалон BMW 5-Series

Напишіть відгук

Scroll to top