Renault Архіви

Renault вивів на випробувальний трек спорт-кросовер Captur Coupe

Тестовий прототип кросовера Renault Captur Coupe був помічений на одному з випробувальних треків в Південній Європі. Коли новинка надійде на ринок, це буде найдоступніший за ціною купеподібний кросовер.

Технічної інформації про Captur Coupe поки небагато. Зрозуміло, що в його основі лежить звичайний Captur, але, що стосується двигунів, трансмісії і підвіски, то тут наразі багато питань.

Масла у вогонь підлила інсайдеская інформація про те, що Captur Coupe стане першим кросовером Renault з шильдиком RS. Спорт-версія нібито отримає 200-сильний мотор, який сьогодні вже використовується на Megane RS.

У будь-якому випадку, новинку посадять на платформу CMF-B, що стала основою не тільки для стандартного Captur, але і Clio наступного покоління. Це означає, що Captur Coupe в звичайному виконанні без приставки RS отримає такі ж двигуни, як і донорський кросовер.

Одним з моторів у силовий лінійці може стати нова спільна c Daimler AG розробка. Це 1,3-літровий турбований агрегат у 140 к.с. Очікується також дизельний двигун – 1,5-літровий dCi.

Renault Captur Coupe навряд чи буде пропонуватися з AWD, але точно стане найменшим і найдешевшим крос-купе. Аналогічну компоновку кузова, нагадаємо, мають BMW X4, BMW X6, Audi Q8, Mercedes-Benz GLC Coupe, Mercedes-Benz GLE Coupe – та ще компанія.

Напишіть відгук

Scroll to top