Renault удосконалює автокредити для українських споживачів image

Renault удосконалює автокредити для українських споживачів

Автокредити Renault в Україні стали більш привабливі. Французький виробник також розширив перелік моделей, на які поширюється фінансова програма.

Renault кілька років поспіль входить до першої п’ятірки автомобільних брендів, які найпопулярніші серед споживачів в Україні. Одним з чинників успіху є пропозиції бюджетної лінійки автомобілів, таких як Logan та Sandero у різних інтерпретаціях.

Зокрема, у серпні Renault посіла першу сходинку за продажами на авторинку України. В асоціації УкрАвтопром повідомили, що в останній місяць літа компанія реалізувала 1422 автівки. Це помітно більше за показник Toyota, яка стала другою з результатом 1175 авто.

Проте не тільки відносна цінова доступність приваблює українців. Ще у 2018 році була запропонована кредитна програма Renault Бонус. В рамках цієї пропозиції покупці отримували знижку від 10 тисяч гривень у випадку придбання в кредит моделей Logan, Logan MCV, Sandero та крос-хетча Sandero Stepway.

У автовиробника повідомили про успіх програми. Звісно, позитивний досвід потрібно розвивати і удосконалювати. Відтепер знижка становить від 30 до 50 тисяч гривень, але важливіше, що компанія розширила перелік автомобілів, на які поширюється програма з автокредитування.

Отже, економія у 30 тисяч гривен очікує клієнтів, які беруть у кредит моделі Sandero, Logan, Sandero Stepway, Logan MCV та вен Dokker.

Кросовер Duster, оформлений у автокредит, буде дешевшим на 40 тисяч гривень, як і мінівен Lodgy.

Найбільша знижка у 50 тисяч гривень очікує покупців, які вподобали Megane, Captur або Kadjar.

Крім того, Renault Фінанс пропонує Легкий кредит. За цією програмою клієнт може швидко отримати кредит до 100 тисяч гривень і разом з ним знижку у 20 тисяч при купівлі будь-якої моделі марки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *