Renault Архіви

Renault покращує позиції в Україні всупереч падінню авторинку

Попит на нові легкові автомобілі в Україні в листопаді знизився на 4%. Разом з тим, продажі марки Renault у нас помітно зросли.

У минулому місяці власниками нових легкових автівок в Україні стали 7,3 тис. чоловік, повідомляє асоціація Укравтопром. Це трохи менше (-4%), ніж результат торішнього листопада, що цілком прогнозовано, з огляду на зростаючий попит на іномарки з пробігом, що ввозяться з Євросоюзу.

Renault з його широкою пропозицією щодо відносно доступних за ціною і, разом з тим, якісних автомобілів вийшов в лідери авторинку України з продажу. Дилери реалізували 865 машин, на 15%, покращивши торішній результат.

Найбільш продаваними у Renault залишаються кросовер Duster, а також седан Logan з компанією (Logan MCV, Sandero, Lodgy, Dokker тощо). Це зрозуміло, якщо взяти до уваги їх ціни.

Renault Sandero Stepway


На жаль, навіть 350-500 тисяч гривень для більшості потенційних покупців в нашій країні сьогодні сума абсолютно непідйомна.

Однак, на даний момент, як ми вважаємо, якщо говорити про «бюджетну» покупку нового автомобіля в Україні, то це все ж таки Renault. Судячи з першого місця бренду на вітчизняному ринку, так думаємо не тільки ми.

Залишити коментар

Scroll to top