Renault

Renault Megane став найпопулярнішим авто з пробігом в Україні

Найбільш затребуваним автомобілем з пробігом на первинному ринку України став Renault Megane. Найбільш популярний бренд – Volkswagen.

Як за підсумками вересня, так і за період з початку 2018 року Megane, завезений в основному з Європи, в Україні реєструвався найчастіше. Минулого місяця цю модель вибрали 976 осіб, а загалом за дев’ять місяців – 7428, повідомляє асоціація Укравтопром.

Як ми повідомляли раніше, більш привабливими є дизельні версії Renault Megane.
До слова, в Україні офіційно поставляються і нові автомобілі. Базова ціна седана Megane у нас коштує від 530 000 гривень. Універсали в Україну не ввозять.

Відзначимо, що мова йде саме про офіційні реєстрації. Сказати достовірно, скільки Меганів їздить по нашим дорогам з європейськими номерами без реєстрації, досить складно.

У рейтинг ТОП-5 брендів у первинному сегменті ринку іномарок з пробігом входять Volkswagen, Renault, Skoda, Ford і Nissan.

Всього з початку року українську реєстрацію автомобілів, що були в експлуатації в інших країнах, оформили 72 тисячі чоловік. Це більше на 87%, ніж за аналогічний період 2017 року.

Зокрема, у вересні 2018 року на перший облік було поставлено 17 тисяч легкових автомобілів, з них нових машин було менше 7 тисяч одиниць.

Залишити коментар

Scroll to top