Renault Архіви

Renault і Toyota стали безумовними лідерами авторинку України

За підсумками продажів у серпні найбільше легкових автомобілів в Україні продали Renault и Toyota. Показники реалізації обох марок майже вдвічі перевищують результат компанії Nissan, яка посіла третє місце.

Лідером українського авторинку в серпні залишився Renault. Продажі французького бренду в нашій країні зросли на 39% у порівнянні з серпневим результатом 2017 року, повідомляють в асоціації Укравтопром. За минулий місяць власниками автомобілів Renault в Україні стали 986 чоловік.

Toyota – друга, але відстає від французів зовсім небагато. Результат японского бренду становив 983 проданих авто (+13%).

На третьому місці опинився Nissan (498 од., +32%), на четвертому – KIA (477 од., +10%). Замикає першу п’ятірку Hyundai (452 од., +45%).

До серпневого рейтнгу ТОП-10 також увійшли Skoda, Mazda, Volkswagen, Ford та Suzuki. Продажі зросли практично у всіх лідерів.

Бестселером в Україні в котрий раз став KIA Sportage. Свій вибір на кросовері зупилили 338 покупців.

Загалом, в останній місяць літа на українському ринку нових легкових автомобілів було відзначено зростання споживчої активності. Серпневі реєстрації нових авто збільшилися в порівнянні з минулим роком на 11%. Попит на нові легкові автомобілі на 10% перевершив і липневий показник. Всього в країні було продано 7,3 тис. легкових автівок.

Залишити коментар

Scroll to top