Renault Авторинок

Renault Duster став найбільш продаваним малим кросовером в Європі

За підсумками продажів за перший-третій квартал 2019 року Dacia/Renault Duster вийшов на перше місце в своєму класі. Renault Captur опустився на другий рядок.

Бюджетний кросовер Dacia Duster зайняв перше місце з продажів у європейському сегменті малих SUV. Автомобіль, який в деяких країнах продається під брендом Renault, за перші три квартали 2019 року придбали понад 166 тисяч осіб, повідомляє CarSalesBase.com.

Duster не просто став першим в Європі. Попит на кросовер в порівнянні з минулим роком зріс на 18%. Разом з тим, продажі Renault Captur, який опустився на друге місце, навпаки, просіли на 3%.

До слова, Renault Duster в Україні за підсумками продажів в листопаді став абсолютним бестселером. Кросовер придбали 688 осіб – це помітно більше, ніж у багатомісячного лідера KIA Sportage.

У зростаючої популярності Dacia Duster особливого сюрпризу немає. Після зміни поколінь така тенденція була цілком очікуваною.

Кросовер другого покоління не отримав нову дорожчу платформу, як очікувалося. Не з’явилася в лінійці і 7-місцева модифікація.

Однак склад комплектації був помітно розширено, якість матеріалів салону покращилася, але, головне, доступна ціна залишилася практично на рівні попередньої моделі: £10 995 / €11 490*.

Додамо, що до ТОП-5 найпопулярніших малих кросоверів в Європі на даному відрізку 2019 року також увійшли згаданий вище Renault Captur, Volkswagen T-Roc, у якого продажі зросли на 48%, а також Peugeot 2008 і Ford Ecosport.

Досить скоро ситуація в цьому класі може змінитися. З одного боку, дилери вже чекають нове покоління Peugeot 2008, а з іншого, в Європі стартував продаж спортивного міні-кросовера Ford Puma.

Останній цілком може стати популярнішим, ніж Ecosport ( £18 650 / €18 390*), хоча він досить дорогий для цього класу – від £20 845 / €23 150*.

Цікаво, що разом з прем’єрою нового Peugeot 2008 на ринок виходить його повністю електрична версія Peugeot e-2008. Прямих конкурентів в масовому сегменті у новинки поки немає.

  *Ціни в Великій Британії та Німеччині

Залишити коментар

Scroll to top