Renault Clio в Європі домінує серед субкомпактів

Renault Clio в Європі домінує серед субкомпактів

Французький хетчбек впевнено лідирує в субкомпактному класі на європейському авторинку. Clio в Європі майже на третину випереджає Peugeot 208, який йде на другому місці за продажами.

За перше півріччя 2020 року європейці придбали майже 120 тисяч Renault Clio. Реалізація найближчого конкурента – Peugeot 208 – становила менш, ніж 86 тисяч одиниць.

Минулого року Renault представила нову п’яту генерацію Clio. Нувинку, вочевидь, чудово сприйняв ринок у Європі. До речі, продажі Clio щорічно збільшувалися у період з 2012 по 2018 рік.

З моменту запуску виробництва у 1990 році було продано біля 15 мільйонів Renault Clio. Модель є бестселером Groupe Renault у всьому світі.

Абсолютно новий Clio спирається на ту саму ДНК, що сприяла успіху моделі протягом майже 30 років. В Renault запевняють, що новинка ґрунтується на сильних сторонах кожного з чотирьох попередніх поколінь.

Мова йде про наявність високих технологій, притаманних автомобілям вищого класу, таких як Mégane та Espace. Новий Clio залишився комфортним, з просторим салоном, якісним, а також отримав яскравий дизайн.

Додамо, що  Renault Clio п’ятого покоління коштує, наприклад, у Франції від 14 100 євро.

До ТОП-10 субкомпактів у Європі наразі також увійшли Opel Corsa, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Ford Fiesta, Dacia Sandero, Citroën C3, Skoda Fabia та MINI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *