Renault Архіви

Renault Clio у Франції наразі не помічає конкурентів

За підсумками продажів за перші 7 місяців 2018 року одноосібним лідером на автомобільному ринку Франції став, а точніше залишився, Renault Clio. Модель з великим відривом випереджає найближчих переслідувачів, причому попит на неї тільки зростає.

Об’єм реалізації Renault Clio у на домашньому ринку за даними Комітету автомобільних виробників Франції (CCFA) з січня по липень включно склав без малого 78 тисяч автомобілів. Це на 6% більше, ніж було продано в минулому році за такий самий період.

Для порівняння: показник Peugeot 208, який є представником цього ж сегменту і йде на другому місці, трохи перевищує 63 тисячі одиниць.

Таким чином, Clio залишається автомобілем № 1 у Франції, причому поки що без будь-яких шансів для конкурентів.

До першої десятки бестселерів також увійшли Peugeot 3008, Citroën C3, Renault Captur, Dacia Sandero, Peugeot 2008, Peugeot 308, Renault Mégane і Renault Twingo. Як бачимо, французи досить патріотичні в своїх вподобаннях, хоча весь ТОП-10 цілком заслуговує на увагу споживачів.

Найбільш затребуваною моделлю преміум-класу у Франції на даний момент є Mini. Популярний в Україні кросовер Duster, який по всій Європі продається під брендом Dacia, на французькому ринку йде на досить високому 11 місці.

І, нарешті, електрокар Renault ZOE з показником 8 724 проданих машини в загальному заліку (!) наразі займає 34 рядок.

Залишити коментар

Scroll to top