Renault

Renault Captur в Україні пропонується за спеціальною ціною

Renault в Україні пропонує міський кроссовер Renault Captur за новою ціною, яка стартує від 407 400 грн. Ціна діє для фізичніх особ за умов придбання в кредит згідно з програмою Renault Фінанс.

Шанувальники французького бренду та практичных недорогих кросоверів мають можливість придбати Renault Captur 2019 року за вигідною ціною у приблизно 400 тисяч гривень. Для клієнтів діє спеціальна програма кредитування. Чому саме Captur?

Це міський автомобіль, що поєднує властивості практичного кросовера, універсального мінівена, та компактного жвавого хетчбека. Крім того він стильний, легкий у керуванні, має хороші показники споживання пального (від 4,2 л/100км), високий кліренс (до 200 мм), містке багажне відділення (до 455 дм3) та, найважливіше, – можливості персоналізації.

Renault Captur пропонує 30 комбінацій кольорів кузова та 6 варіантів комбінації салону. Новітні технології допомагають створити комфорт і зручність: мультимедіа R-LINK Evolution, BSW (контроль «сліпих» зон), преміальна акустична система Bose, датчики паркування, камера заднього огляду, функція автоматичної допомоги паркування Easy Park Assist.

В парі з EDC (автоматичною трансмісією з подвійним зчепленням) працює бензиновий двигун 115 TCe (з 190 Нм обертального моменту) або дизельний мотор dCi 90 (220 Нм, 4,2л/100км в змішаному циклі).

Додамо, що марка Renault займає перше місце на авторинку України четвертий рік поспіль.

Залишити коментар

Scroll to top