Архіви

Renault Captur нового покоління проходить дорожні випробування

Тестовий мул кросовера Captur від Renault наступного покоління помічений на дорожніх тестах. Автомобіль посаджений на нову модульну платформу і отримав гібридну силову установку.

Французької видання L’Argus повідомляє деякі технічні подробиці про новинку. Використання нової архітектури CMF-B, на якій, до слова, побудують 2019 Nissan Jukе, дає збільшення довжини на 80 мм, що означає більше місця ззаду і збільшений обсяг багажника.

Renault Captur другої генерації оснастять оновленою передньою панеллю з цифровим мультимедійним комплексом по центру, з сенсорним екраном і «хмарним» сервісом.

До силової лінійки увійдуть бензинові 3-циліндровий 1,0 літровий двигун HR10 потужністю 100 к.с. і «четвірка» HR13 на 130 і 160 к.с, а також дизельний мотор dCi об’ємом 1,5 літра і варіантами потужностей – 85 і 115 к.с. Очікуються гібридна (з 1,6-літровим 120-сильним агрегатом) і плагін-гібридна версії.

На початку осені наступного року новий паркетник стане дебютантом Франкфуртського автосалону, а з весни 2020-го надійде у продаж в Європі.

На фото: 2018 Renault Captur

Leave a Reply

Scroll to top