Авторинок

Ravon повернувся в Україну: перші результати, пропозиції

Після тривалої «відпустки» узбецька донька General Motors знову з’явилась Україні

Ще у травні 2019 року компанія Укр-УзАвто повідомила про поновлення постачання до України автомобілів під маркою Ravon. Перша партія надійшла на початку липня.

Продажі стартували досить жваво і за минулий місяць власниками нових Рейвонів стали півсотні споживачів. Як буде йти бізнес далі, покаже час.

До слова, з 1 липня 2019 року завод, де виробляють автівки Ravon змінив назву на АТ «Uzauto Motors». Підприємство і надалі вироблятиме деякі моделі General Motors на уніфікованій платформі.

Отже, Ravon повернувся в Україну і, як і раніше, до нас почали завозити сітікар R2 та седан R4. Крім того, замість Gentra в українській лінійці з’явилася Nexia R3. Попередні замовлення можна оформлювати на всі три моделі.

Ravon відразу запустив власну програму фінансування і поновив співробітництво з українським Глобус Банком, який забезпечує кредитування.

Укр-УзАвто називає умови Ravon Finance вигідними, проте вони, скоріше, відповідають реаліям вітчизняного автокредитування, а не є чимось напрочуд привабливим. Простіше кажучі, відсоткова ставка доволі висока, як і у всіх брендів. В залежності від розміру авансу і терміну кредитування вона коливається від 6,20 до 17,50 %.

Об’єктивно кажучі, дві кредитні пропозиції дійсно цікаві. При кредитуванні купівлі автівки до 1 року і за умови власного внеску більше 50% від вартості фінансування відбувається під символічну ставку в 0,001 %. Втім, і тут є власні підподні каміння, як то одноразова комісія за видачу кредиту.

Ravon повернувся в Україну: які ціни?

Міський хетч Ravon R2 обійдеться від 269 900 гривень, седани Ravon R4 та Ravon Nexia R3 – від 284 000 та від 269 900 гривень відповідно. Тобто, як і раніш, цінова пропозиція бренду одна з найкращих в Україні, враховуючі якість та родовід моделей.

Нагадаємо, що R2 фактично є трохи переробленим Chevrolet Spark попереднього покоління.

R4 – це той самий Chevrolet Cobalt, розроблений GM для автомобільних ринків, які тільки розвиваються.

Nexia R3 має небагато спільного з добре нам знайомою Deawoo Nexia. А ось не впізнати в ньому Chevrolet Aveo дуже важко.

Напишіть відгук

Scroll to top