Прототип нової BMW 1-Series помічений вже з виробничої оптикою

Один з передсерійних зразків BMW 1-Series наступного покоління під час проходження чергових дорожніх тестів був помічений з новітніми передніми фарами на LED-елементах і L-образними задніми ліхтарями.

Судячи з усього, перед нами світлотехніка, яка буде встановлюватися вже на серійну модель. В іншому щільний камуфляж приховує дизайн новинки.

Втім, ніякої революції в зовнішності нової «одинички» BMW не буде. Нова оптика тільки це підтверджує. Віяння останніх концептів, звичайно, відчуваються, але вони збалансовані традиційним підходом до дизайну світлотехніки у попередніх моделей.

У прототипі добре проглядається нова більш «м’язиста» радіаторна решітка. Задня частина здається більш похилоюі спортивною, ніж у поточної моделі.

У салоні нової 1-ї серії очікується повністю цифрова панель приладів. Втім, про інтер’єр говорити поки передчасно.

Нагадаємо, що BMW 1-Series проектується на передньопривідній платформі UKL. Деякі її версії, можливо, отримають систему AWD.

У «одинички» більше не буде трехдверной конфігурації кузова. До лінійки двигунів увійдуть 3- і 4-циліндрові агрегати. Повноцінна «заряджена» M-версія не очікується, але передбачена «підігріта» модифікація M140i з 2,0-літровою турбірованной «четвіркою».

Дебют нової 1-Series має відбутися вже в 2018 році. Напевно, це станеться на Паризькому автосалоні в жовтні.

Джерело: Motor 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *