Архіви

Продажі нового Renault Duster в Україні стартують у квітні

Renault Duster нового покоління виходить на український ринок, – продажі почнуться в квітні 2018 року. Стартова ціна – від 433 709 гривень.

Понад 15 тисяч українців зупинили свій вибір на цій моделі з моменту її дебюту в 2010-му. Зміни насамперед торкнулися дизайну, – кросовер отримав новий енергопоглинаючий кузов з додатковими бічними датчиками зіткнення і нестандартну колірну гамму на додачу.

Висока лінія вікон, масивні, широко розташовані фари в фірмовому С-стилі, нова хромована решітка радіатора додали Duster більше спортивності і динаміки за умов збереження платформи, підвіски, пропорцій і компактності.

На відміну від першого покоління новий Renault Duster має кращу шумоізоляцію, регульовану в 4 напрямках рульову колонку, поперекову підтримку і підлокітники водійського крісла. Плюс підголовники нової форми із захистом від хлистового удару, 6 подушок безпеки, включаючи нові подушки-шторки для двох рядів сидінь.

Електропідсилювач керма змінив гідропідсилювач, а екран Media Nav поміщений вище для легкого доступу та комфортного зчитування інформації. Безключовий доступ за допомогою карти-ключа «вільні руки» і запуску мотора кнопкою START / STOP пропонується як опція.

Список систем активної безпеки розширений, до нього увійшли моніторинг «сліпих» зон, контроль руху під час спуску, контроль тиску в шинах. Крім того доступні системи курсової стійкості, допомоги при старті на підйомі і при екстреному гальмуванні, а також антиблокувальна гальмівна система і електронний розподільник гальмівних зусиль.

Multi-view camera допомагає відслідковувати простір навколо автівки при паркуванні і маневрах, а монітор 4х4 призначений для огляду положення і орієнтації автомобіля в просторі і відображення на дисплеї кутів нахилу, крену і компаса.

Для України новий Renault Duster пропонується з 1,6-літровим бензиновим двигуном SCe потужністю 115 к.с. і 110-сильним дизелем dCi об’ємом 1,5 літра, в парі з 5- і 6-ступінчастою “механікою” або “автоматом” на вибір і переднім / повним приводом.

Також буде доступний передньопривідний варіант з 6-ступінчастою коробкою-роботом EDC з подвійним зчепленням.

Джерело: Рено Україна

Leave a Reply

Scroll to top