Продажі Audi A6 і A7 припинені через можливі маніпуляції з викидами

Компанію Audi підозрюють у маніпуляціях з показниками шкідливих викидів на 60 тисячах автомобілів. Федеральне автотранспортне відомство ФРН (КВА) ініціювало офіційні слухання по цій справі, повідомляє Deutsche Welle.

Скандал торкнувся близько 60 тисяч дизельних автомобілів моделей А6 і A7 по всьому світу, більше половини з них – 33 тисячі – в Німеччині. Автовиробник призупинив продаж цих автівок, і якщо підозри підтвердяться, їх будуть відкликати.

Це вже не перший подібний скандал. Через дізельгейт, що розгорівся в 2015-му, компанія вже відкликала 150 тисяч авто, програмне забезпечення на яких видавало неправдиві показники шкідливих викидів двигунів.

В даному випадку мова йде про мотори стандарту ЄВРО-6 з пристроєм для очищення оксидів азоту, в якому спеціальна рідина впорскується в потік вихлопних газів і розщеплює оксиди азоту на нешкідливий азот та водяну пару.

Щоб автовласникам не довелося заливати цю рідину в спеціальний резервуар самостійно, в Audi сконструювали систему таким чином, щоб очисної рідини вистачило до наступного сервісного обслуговування.

За фактом в певний момент пристрій для очищення газів починає працювати дуже обмежено або взагалі не працює. В результаті в повітря потрапляють шкідливі гази високої концентрації.

На фото: 2019 Audi A6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *