Audi Архіви

Проблеми з виробництвом Audi e-tron напружують клієнтів

Затримки з поставками електричного кросовера Audi e-tron змушують нервувати клієнтів. Покупці не можуть скасувати замовлення без штрафу.

У компанії Audi виникли серйозні проблеми при виробництві свого повністю електричного кросовера e-tron. Автовиробник не може отримати достатньої кількості літій-іонних елементів, щоб підтримувати роботу заводу навіть в одну зміну, пише Insideevs.com.

В результаті з’явилися затримки з поставками вже оплачених автомобілів клієнтів. Природно, покупцям не подобається збільшений час очікування. Фіксуються випадки, коли він збільшується на кілька місяців.

Для скорочення часу очікування можна переоформити замовлення на значно дорожчу версію. Скасування замовлення загрожує 8-відсотковим штрафом, а це цілком пристойна сума – близько $6 800.

Проблеми з виробництвом Audi e-tron і штрафи за скасування замовлень вкрай негативно виглядають на тлі успіхів Tesla. Американський конкурент і з поставками справляється, і не карає своїх клієнтів за скасування замовлень.

В цілому ж ринок дуже позитивно сприйняв e-tron. Компанія вже отримала близько 7 000 попередніх замовлень. Саме тому не виключено, що Audi все ж скасує свої штрафи.

Залишити коментар

Scroll to top