Hyundai Архіви

Представлений 2020 Hyundai Ioniq: новий дизайн, більший запас ходу

Південно-корейський виробник представив 2020 Hyundai Ioniq. Ця революційна екологічна модель отримала свіжу зовнішність та важливі оновлення під капотом.

З’явився Hyundai Ioniq у наступній ітерації. Він має технологічні покращення, оновлений дизайн і батарею більшої ємності.

Зовнішні зміни включають більш вражаючу графіку зовнішнього освітлення, велику фасеточну радіаторну решітку, яка замінила колишню з горизонтальними перекладками, декоративну панель аналогічного малюнку (раніше була гладкою), нові денні ходові вогні та збільшений логотип.

У салоні ми знайдемо 10.25-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи, нові матеріали обробки. Основні зміни відбулися під капотом.

Hyundai-Ioniq-2020
2020 Hyundai Ioniq

Ioniq обладнаний батареєю ємністю 38.3 кВт-год (було 28 кВт-год ), що забезпечує 294 км пробігу на одному заряді (згідно з новим європейським циклом WLTP).

Зарядка до 80% відбувається за 54 хвилини від станції швидкої зарядки потужністю 100 кВт. Віддача двигуна залишилася такою ж, яку буда – 134 к.с.

Дві гібридні версії отримали чотирициліндрові бензинові двигуни об’ємом 1,6 л та потужністю 104 л.с. У першому випадку у парі з двигуном внутрішнього згоряння працює електромотор на 43 к.с. Другий, плагін-гібридний, варіант отримав електричний двигун потужністю 60 к.с.

Акумулятор ємністю 15,6 кВт-год дозволяє гібридному Ioniq проїжджати 52 кілометри в електричному режимі.

Через додаток до смартфону нова система Blue Link допомагає запускати та зупиняти двигун віддалено або налаштувати кліматичну систему. На електричному та плагін-гібридному Ioniq вона також дозволяє перевірити стан батареї.

Гібридні модифікації надійдуть у продаж на європейському ринку в середині літа 2019 року, електромобіль буде доступний у вересні.

Напишіть відгук

Scroll to top