Архіви

Представлено перше зображення конкурента Tesla Model Y від Fisker

Кілька днів тому Tesla представила компактний кросовер Model Y. Тепер інший виробник з Каліфорнії, Fisker Automotive, опублікував перше офіційне зображення свого нового електричного SUV і пообіцяв випустити його у 2-й половині 2021 року. Новинка буде коштувати менше 40 000 доларів.

Що можна сказати, дивлячись на цей поки безіменний електрокар?

Виглядає солідно: мускулистий, агресивний. З заявленим діапазоном ходу 480 км і ціною нижче $40 000 він цілком зможе конкурувати з Tesla Model Y, коли і якщо вийде на ринок.

Базова Model Y (версія Standard Range з дальністю ходу 370 км) запланована на весну 2021 року. Її ціна складе від $39 000.

Що стосується кросовера Fisker, то він буде першим з трьох бюджетних моделей марки вартістю менше $40 000. Повнопривідний автомобіль приводиться в дію парою електродвигунів, по одному на кожну вісь, і акумуляторною батареєю потужністю 80 кВт, які і забезпечують пробіг 480 км на одному заряді.

2021 Tesla Model Y
Новий кросовер Fisker будет конкурувати з Tesla Model Y

Нова модель відрізняється передовими технологіями та хорошими аеродинамічними якостями. Замість звичної решітки радіатора – невеликий радар, захований у центрі за склом. У передній нижній частині автівки використовується параметрична схема, яка дозволяє направляти охолоджуючий потік повітря куди потрібно.

На сьогоднішній день ще не створено повноцінний прототип, але Fisker обіцяє його представити вже до кінця цього року.

Раніше компанія вже презентувала розкішний електричний седан EMotion, хоча ця флагманська модель вийде на ринок після так званих “дешевих” автомобілів марки.

Джерело: Fisker

Напишіть відгук

Scroll to top