Архіви

Представлений новий кросовер Infiniti QX50 – найтехнологічніший в історії бренду

Компанія Infiniti на автосалоні в Лос-Анджелесі представила кросовер Infiniti QX50 другого покоління. Новинка оснащена інноваційним двигуном зі змінним ступенем стиснення і передовою автономною системою ProPILOT.

Кросовер має кращі аеродинамічні якості, ніж його попередник, і неперевершений простір салону. Ковзне заднє сидіння дозволяє збільшити багажне відділення. Обсяг багажника становить 1 699 літрів при складених сидіннях.

Автомобіль отримав 264-сильний двигун VC-Turbo-перший у світі, як стверджують, зі змінним ступенем стиснення, який поєднує в собі потужність 2-літрового бензинового турбомотора з ефективністю 4-циліндрового “дизеля” завдяки регулюванню поршнів двигуна. Коефіцієнт стиснення змінюється в межах від 8:1 до 14:1 в залежності від того, як рухається автомобіль, що призводить до підвищення ефективності.

Новий автомобіль розганяється до 100 км/год за 6,3 секунди і може набрати максимальну швидкість 230 км/год. Доступний тільки з автоматичною коробкою передач CVT, плюс 8 “віртуальними передачами” для водіїв, бажаючих перемикати передачі самостійно. Повний привід доступний як опція.

Новий Infiniti QX50 отримав автономну технологію ProPILOT, систему автономного гальмування з функціями виявлення пішоходів і попередження про зіткнення, функцію утримання в смузі руху, моніторинг сліпих зон і адаптивні світлодіодні фари.

Очікується, що новинка вийде на ринок у кінці 2018 року і складе конкуренцію BMW X3, Mercedes GLC і Lexus NX.

Джерело: Carbuyer. Фото – Infiniti 

Напишіть відгук

Scroll to top