Представлений новий електрокар під маркою Denza з великим запасом ходу

Днями, 26 березня 2018 року, компанія Daimler представила новий електрокар під маркою Denza, створений в партнерстві з китайською фірмою BYD для ринку Китаю. Заявлений запас ходу – 500 км (311 миль), пише видання Electrek.

Екстер’єр відрізняється світлодіодними фарами головного світла в стилі “тигрове око” і “брижами» задніх ліхтарів. У салоні – великий сенсорний екран на 9 дюймів. Сервіси зв’язку включають додаток Denza для смартфонів, WeChat і навігаційну систему, з їх допомогою автовласник швидко знайде найближчий до нього пункт підзарядки (таких всього 112 тис. в країні).

Как говорять у автовиробника, 500-кілометровий запас ходу став можливий завдяки новій батареї і зниженій вазі. Новинку випробували в суворих умовах, у тому числи при температурі мінус сорок.

Denza 500 – це допрацьована версія представленого роком раніше автомобіля Denza 400 з діапазоном ходу в 400 км (звідси і назва). Замість колишнього блоку батарей потужністю 62 кВт год, новинка отримала батарею на 70 кВт год.

Доступні два варіанти електромоторів – з віддачею в 86 або 135 кВт. Ціна стартує від $47600 (298 800 юанів) з урахуванням преференцій (стимулів), які в Китаї діють при покупці електромобілів.

Daimler вперше розширює свою пропозицію через спільні підприємства з місцевими виробниками, такими як Denza і BYD. Нещодавно компанія оголосила про інвестиції в розмірі 1,8 млрд доларів в виробництво електромобілів Mercedes EQ в Китаї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *