Архіви

Представлений Ford Transit Custom у стильних спецверсіях

Компанія Ford представила нові спеціальні версії легкого комерційного автомобіля Transit Custom – Black Edition та Sport. Новинки надійдуть у продаж навесні, а поки автовиробник поділився подробицями щодо стильних спец модифікацій популярного Ford Transit Custom.

Перший варіант виділяє контрастний дах, накладки на дзеркалах, захисний щитком днища та бічні смуги, а також оригінальні чорні легкосплавні диски (17ʺ). Transit Custom Black Edition буде вироблена тиражем всього 1000 екземплярів.

A Ford Transit drives through the arena Ford of Europe Go Further 2016. 29 November 2016 Photo: Neil Turner/Timbismedia for Ford of Europe

Ford Transit на заході Go Further 29 листопада 2016 року.
Фото: Neil Turner/Timbismedia for Ford of Europe

Ford Transit на мероприятии Go Further 29.11.2016. Фото: Neil Turner/Timbismedia for Ford of Europe

Версія Ford Transit Custom Sport призначена для більш широкого кола клієнтів і буде доступна в кузовах фургон, комбі та фургон з подвійною кабіною. Колісна база – стандартна або подовжена.

Для серії Sport передбачений тюнінг-пакет – це повне пофарбування в тон кузова бічних дзеркал, бамперів та дверних ручок, а також бічні накладки та випуски колісних арок.

В оформленні салону спортивний стиль передбачає часткове використання шкіри. В оснащення входить інформаційно-розважальна система SYNC та камера заднього виду.

Двигун – дизельний EcoBlue потужністю 170 к.с. Трансмісія – 6-ступінчаста МКПП або 6-діапазонний «автомат».

 

За матеріалами «ТОВ Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційного імпортера Форд в Україні.

Напишіть відгук

Scroll to top