Представлений черговий концепт літаючого автомобіля

Не минає і місяця, щоб ми не почули про літаючі автомобілі. На цей раз з’явилися дані про концепт AeroMobil 5.0 VTOL вертикального зльоту / посадки, пише видання Carscoops.

Це доповнена версія AeroMobil 4.0 STOL – літаючий 4-місний електрокар з режимом автономного польоту. Довгий і гладкий, 5.0 VTOL оснащений двома електропривідними роторами, розташованими в крилах, і пропелером штовхачем в задній частині.

У AeroMobil кажуть, що крила забезпечують «максимальну ефективність польоту», в той час як два хвоста ззаду пропонують покращений контроль і стабільність польоту. Концепт також передбачає адаптивну підвіску для забезпечення плавних посадок і злетів.

Футуристичний стиль триває в інтер’єрі: прямокутне рульове колесо, обробка з дерева, набір високотехнологічних дисплеїв. Кожен пасажир отримає доступ до «персоналізованого досвіду в польоті», маючи можливість вибору одного з екранів для зв’язку із зовнішнім світом.

Компанія має намір запустити 5.0 VTOL в виробництво після виходу 4.0 STOL в 2020 році. На це буде потрібно сім-десять років. AeroMobil вважає такий графік реалістичним, оскільки ще потрібно побудувати і розширити інфраструктуру для нової моделі, а також отримати необхідні дозволи від регулюючих органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *