Архіви

Позашляховики-легенди, які продаються в Україні: рейтинг ТОП-5

Автівки класу off-road, повноцінні всюдиходи, ніколи не підуть з автомобільного ринку. Які позашляховики-легенди сьогодні пропонуються в Україні? Ми склали невеликий рейтинг ТОП-5.

Вони мають чудову історію, безліч прихильників. Звісно, цей сегмент на порядок менший за нішу кросоверів. Однак попит на позашляховики стабільний.

Складаючи наш рейтинг, ми брали до уваги тільки нові автівки, які офіційно постачаються до України. Зрозуміло, що на вторинному ринку при бажанні можна купити будь-який off-road.

На п’яте місце ми поставили Mercedes-Benz G-класс. Харизматичний “Гєлік” був розроблений як військовий транспортний засіб за пропозицією Мохаммеда Реза Пехлеві, повідомляє Вікіпедія. Іранський шах в той час що був акціонером Mercedes-Benz.

​​В 1979 році представлена цивільна версія моделі. Позашляховик має дуже багато модифікацій, у тому числі відкриті версії і навіть папамобіль. У травні 2018 року відбувся дебют третього покоління одного з найвідоміших у світі позагляховиків.

Базова ціна Mercedes-Benz G-Class в Україні становить 3,93 млн. грн.

2019 Mercedes-Benz G-Class

Mercedes-Benz G-Class


Четверте місце. Land Rover Discovery на 10 років молодший за Гелендваген. У 2016-му було представлене п’яте покоління позашляховика. Останній Discovery на відміну від попередників має несучий кузов, 85% якого складають алюмінієві компоненти.

Утім, як показала практика, модель зберігла свої чудові позашляхові характеристики. Родзинкою усіх Discovery стали потужні та надійні дизельні двигуни.

В Україні модель коштує від 1,56 млн. грн.

2017 Land Rover Discovery

Land Rover Discovery


Третє місце. Toyota Land Cruiser – це легенда і мрія водночас. Мало хто знає, що цей позашляховик виробляють з 1951 року, а близьким родичем моделі першої генерації був Jeep Willys.

Land Cruiser 200 останнього покоління, який виробляють з 2007 року, ні зовні, ні технічно не має нічого спільного з першими Land Cruiser BJ і FJ. Це справжній повноцінний флагман японського бренду.

Ціна на  LC в Україні починається з 2,16 млн. грн.

2018 Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser


Друге місце. Jeep Wrangler – це, власне, сімейство позашляховиків. Торік автовиробник представив четверте покоління моделі, яка виробляється з 1987 року.

Головним суперником американського позашляховика вважають британський Land Rover Defender. Останній, нагадаємо, наразі не випускають. Нове покоління Дефендера представлять у 2020 році.

Базова ціна Wrangler – 1,40 млн. грн.

2018 Jeep Wrangler

Jeep Wrangler


На перше місце, не вагаючись, ми поставили Mitsubishi Pajero. Тут не варто багато розповідати. Зазначимо лише, що цей позашляховик 12 разів вигравав найскладніше авторалі на планеті – Дакар.

Ціна на Mitsubishi Pajero в Україні – від 1,27 млн. грн.

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero


 

Напишіть відгук

Scroll to top