Volvo Зелений автосвіт

Повністю електричний Volvo XC40 буде представлений у жовтні

Наступного місяця представлять повністю електричну версію компактного кросовера Volvo XC40.

Шведський автовиробник обіцяє, що це буде один із найбезпечніших автомобілів в світі. Він має амбітну ціль: зробити так, щоб частка електрокарів займала більше половини від всіх продажів марки до 2025 року.

Це буде досягнуто за рахунок випуску повністю електричних версій вже існуючих моделей.

Volvo XC40 – одна з найпопулярніших моделей бренду. Електричний варіант представлять 16 жовтня 2019 року. ВІн приєднається до гібридної версії XC40 T5 Twin Engine.

Відомо, що згідно з тенденцією, електромобіль Volvo XC40 має електродвигуни, встановлені спереду і ззаду, та розташовану під підлогою батарею.

Електрокар XC40, як і всі інші автівки бренду, побачить світ під слоганом “Безпека понад усе“: Volvo продовжує зміцнювати свою репутацію виробника найбезпечніших транспортних засібів.

Передня конструкція Volvo XC40, яка побудована на платформі Compact Modular Architecture (CMA), була перероблена під відсутність двигуна.

Volvo також розробила “унікальну” нову структуру безпеки: клітку безпеки навколо акумулятора, виготовлену з алюмінію та вбудовану в конструкцію кузова.

Volvo каже, що це створює вбудовану “зону зім’ятості” навколо акумулятора та знижує центр ваги транспортного засобу.

Автомобіль також був підсилений ззаду завдяки інтеграції електричного силового агрегату в структуру кузова, з наміром перенести будь-які сили, спричинені в результаті зіткнення, далеко від пасажирської зони.

Електричний XC40 також буде першою моделлю, оснащеною новою сенсорною платформою ADAS (Advanced Assistance Driver System), розробленою Volvo для розширення автономних можливостей у майбутньому.

Щодо електричного силового агрегату XC40, він, мабуть, буде подібний тому, що встановлений на Polestar 2.

Останній використовує 27-модульний акумулятор ємністю 78 кВт-год, виробляє 408 к.с. та 660 Нм, та може похизуватися діапазоном ходу 500 км за Європейським циклом WLTP.

Однак ми не очікуємо, що Volvo XC40 матиме такі ж потужність та крутний момент.

Джерело: Autocar

Залишити коментар

Scroll to top