Нагороди та рейтинги

Porsche Taycan став Автомобілем року 2020 у Німеччині

На церемонії “Автомобіль року 2020” (German Car of The Year / GCOTY), що відбулася в Німеччині, першу премію отримав електрокар Porsche Taycan, відібравши лаври у торішнього переможця Jaguar I-Pace.

Porsche Taycan визнано Автомобілем року 2020. На премію претендували 35 номінантів. П’ять марок вийшли у фінал: BMW, Mazda, Opel, Peugeot та Porsche.

Журі з німецьких автомобільних журналістів обрало переможця за такими показниками як продуктивність, інноваційність та релевантність ринку.

У центрі безпеки дорожнього руху Bilster Berg номіновані автівки також пройшли дорожнє тестування.

Журі перш за все відзначило видатний дизайн Porsche Taycan, роботу шасі та двигунів. Крім того, цій електромобіль має перевагу над іншими з точки зору екологічності.

Він має вдвічі більшу напругу бортової мережі (800 В замість звичних 400 В). Батарея може бути заряджена від джерела високої потужності з постійним струмом за 5 хвилин, а діапазону ходу в цьому випадку вистачить на 100 км.

Модель Porsche Taycan дебютувала 4 вересня 2019 року і вже назбирала більш двох десятків тисяч попередніх замовленнь у багатьох країнах.

Додамо, що версія Taycan 4S із двома варіантами батарей та запасом ходу до 463 км згідно WLTP була нещодавно представлена.

Джерело: Porsche

Залишити коментар

Scroll to top