Навколо світу

Porsche та команда “Зоряних війн” розробили фантастичний зореліт

Дизайнери  Porsche AG та Lucasfilm Ltd. об’єдналися, щоб створити фантастичний зоряний корабель, що поєднує дизайнерську ДНК обох брендів.

Пару місяців вони працювали разом у дизайнерських студіях у Вайссаху та Сан-Франциско, щоб створити ідеї та проекти, перш ніж представити певний концепт.

Фантастичний зоряний корабель отримав назву «Tri-Wing S-91x Pegasus Starfighter.

Детальна 1,5-метрова модель буде показана в грудні в Лос-Анджелесі на прем’єрі фільму “Сходженння Скайуокера”, а потім її гармонійно інтегрують в “Зоряні війни”.

Спільний проект Porsche з “Зоряними війнами” чудово поєднується з запуском Taycan, який також буде представлений на заході в Лос-Анджелесі.

Конструктори космічного корабля дотримувалися основного принципу Porsche: всі зовнішні елементи мають чітку функцію, і чисто візуальні особливості значною мірою не враховуються.

Команда стилістів Porsche зіткнулася із новими викликами, коли створювала віртуальний дизайн.

Зоряний корабель на екрані видно лише у двох вимірах, тоді як класичні серійні машини фізично виглядають у трьох вимірах.

Більше того, у фільмах зоряні кораблі зазвичай з’являються динамічно, їх видно лише короткий час. Отже, за декілька секунд дизайн повинен справити враження та бути впізнаваним.

Деталі дивіться тут: https://thedesigneralliance.com/

Залишити коментар

Scroll to top