Архіви

Porsche Panamera отримає нові 2-дверні версії

У Porsche Panamera з’являться 2-дверні версії. Їх представлять в наступному році – купе і кабріолет. Це автомобілі 2+2, але більш просторі та практичні, ніж модель 911.

BMW 8-серії може отримати конкурента від Porsche. Автовиробник зі Штутгарта задумав випустити альтернативу Porsche 911. Дві нові модифікації Panamera знаходяться в стадії розробки. Вони вийдуть в 2020 році.

Головний конструктор оригінальної моделі Panamera побічно підтвердив цей факт. Деякі німецькі ЗМІ припускають, що автомобілі не будуть називатися «Panamera», щоб відповідати більш спортивній ринковій ніші.

Porsche-Panamera_GTS_Sport_Turismo-2019
2019 Porsche Panamera GTS Sport Turismo

Porsche імовірно може використати скорочений варіант архітектури MSB для обох новинок. Але силові агрегати напевно “перекочують” з Panamera. Особливо це стосується плагін-гібридної версії, якій сьогодні надає перевагу більше половини покупців моделі в Європі.

Компанія увійшла в новий сегмент ринку зі своєю Panamera 10 років тому. Виробник представив свій перший Gran Turismo в квітні 2009 року. Як жоден інший транспортий засіб класу люкс, ця модель поєднує в собі продуктивність спортивного автомобіля з розкішшю та універсальністю туристичного седана.

Що стосується продажів, Panamera давно перевершила всі очікування. Porsche вже продала понад 235 тис. автомобілів, в той час як спочатку планувалося 20 тис. одиниць на рік.

Джерело: Порше

Напишіть відгук

Scroll to top